Vorige week moest er eigenlijk gewonnen worden in Tongeren, bij de hekkensluiter. Maar het liep anders, en een punt op verplaatsing is meestal niet slecht. Nu moet onze ploeg terug thuis aan de slag en Vosselaar had de laatste jaren een thuisreputatie opgebouwd, maar daar is het dit seizoen een stuk minder. Eén keer winst, driemaal gelijk en veertien dagen geleden de zware verliesscore 0-5 tegen Temse. Al was deze score zwaar overdreven, eigen kansen werden zorgvuldig de nek om gewrongen, en achteraan werden er toen enkele geschenken uitgedeeld.  Met Bocholter komt er echter weer een erg sterke tegenstander naar de konijnenberg, en zullen onze jongens vol aan de bak moeten. De ploeg uit Bocholt staat op een mooie derde plaats, maar verloor zijn twee vorige wedstrijden. Er liggen dus kansen, maar onze jongens zullen zondag top moeten zijn. En de geschenken zoals tegen Temse moeten achterwege blijven. Een thuisoverwinning tegen een sterke tegenstander als Bocholt zou voor een pak vertrouwen kunnen zorgen. Laten dus we onze ploeg volop steunen, en hopen op een driepunter. 

Informatie over spelers:

  • Nick Laurijssen (heup) en Joachim Machielsen (knie) zijn niet beschikbaar

  • Niels Van de Vel (dijbeen) heeft de trainingen hervat

  • Maarten Blondeel (vorig week ziek uitgevallen) is weer beschikbaar

  • Nick Havermans, Pieter Engelen, Joachim Machielsen en Jeroen Julien staan op scherp met 2 gele kaarten

Uit deze brede kern wordt een keuze gemaakt voor deze wedstrijd:

  • Maarten Blondeel, Joris Claessen, Pieter Engelen, Jeroen Julien, Yannick Defossez, Tibo Dierckx, Berne Lenaerts, Nick Havermans, Ruben Vaes, Dani Koks, Raf Hannes, Jonas Nijs, Ruben Verheyen, Jorne Segers, Steven Van de Vreede, Ralph Jannes en mogelijk nog aan te duiden spelers

WEDSTRIJDSPONSORS :

       PROMANBA

Deel dit artikel